Állásajánlataink :

A BMH Borsod-Abaúj- Zemplén Megyei Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft. munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

BELSŐ ELLENŐR

Feladatok:

  • a belső ellenőrzési kézikönyv elkészítése, s legalább kétévenkénti felülvizsgálata,
  • a kockázatelemzéssel alátámasztott stratégiai és éves ellenőrzési tervek összeállítása, -ÜFB. Legfőbb Döntéshozó Szerv jóváhagyás után – a tervek végrehajtása, valamint azok megvalósításának nyomon követése,
  • a belső ellenőrzési tevékenység megszervezése, az ellenőrzések végrehajtásának irányítása,
  • az ellenőrzések összehangolása,
  • amennyiben az ellenőrzés során büntető-, szabálysértési, kártérítési, illetve fegyelmi eljárás megindítására okot adó cselekmény, mulasztás vagy hiányosság gyanúja merül fel, a Legfőbb döntéshozó szerv haladéktalan tájékoztatása és javaslattétel a megfelelő eljárások megindítására,
  • a jelentés, tervezetet, illetve annak kivonatát egyeztetés céljából megküldeni az ellenőrzött szervezeti egység vezetőjének, továbbá annak, akire vonatkozóan a jelentéstervezet megállapítást vagy javaslatot tartalmaz
  • az éves ellenőrzési jelentés, illetve az összefoglaló ellenőrzési jelentés összeállítása
  • gondoskodni az ellenőrzések nyilvántartásáról, valamint az ellenőrzési dokumentumok legalább 10 évig történő megőrzéséről, illetve a dokumentumok és az adatok biztonságos tárolásáról
  • a belső ellenőrzési tevékenység során kezelt adatokat illetően betartani az adatvédelmi és minősített adatok védelmére vonatkozó előírásokat, valamint gondoskodni arról, hogy a belső ellenőrzést ezek figyelembevételével végezze.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Önállóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Részmunkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye:      Miskolc