Állásajánlataink :

BMH Nonprofit Kft

Informatikus / Rendszergazda / IT asszisztens

Munkatársat keres

Feladatok:

  • felhasználók IT támogatása, helpdesk feladatok ellátása;
  • irodai környezetben felmerülő IT problémák analizálása, hibák elhárítása;
  • virtuális táv segítség feladatok elvégzése;
  • szerver és hálózat karbantartása és fejlesztése.
  • közösségi média felület és honlap karbantartása

Elvárások:

  • középszintű szakmai irányú angol nyelvtudás;
  • Microsoft operációs rendszerek, irodai csomagok ismerete;
  • informatikai rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetés és hibaelhárítás terén szerzett tapasztalat;
  • min. 3 év szakirányú tapasztalat;
  • közösségi média és honlap karbantartása területén szerzett tapasztalat;
  • gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet;
  • jó kommunikációs készség;
  • jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség;
  • helpdesk területen szerzett tapasztalat;
  • hálózati eszközök és számítástechnikai beállítások ismerete;
  • pozitív hozzáállás;
  • szakmai továbbképzésre való törekvés és hajlandóság.
  • B kategóriás jogosítvány
  • ITIL / ISO/IEC 27001 /CompTIA A+ – előny, de nem követelmény

Munkavégzés helye: Miskolc

Fényképes szakmai önéletrajzokat a varga.bernadett@bmhnonprofit.hu emailcímre kérjük elküldeni

A BMH Nonprofit Kft. 3 fő ügyfélszolgálati munkatársat keres 2 fő Szerencsi, 1 fő Sátoraljaújhelyi munkavégzésre.

Feladatok:

  • az ügyfelek telefonon, személyesen és online módon történő kiszolgálása
  • szerződések kezelése, ügyintézés
  • e-mailben beérkező ügyfél kérdések megválaszolása
  • kapcsolattartás más szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • rendszerben való gondolkodás
  • kiváló kommunikáció írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálati munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • csapatmunka
  • ügyfélközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű cég, fiatalos, jó hangulatú légkör
  • versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaviszony

Munkavégzés helye: Szerencs illetve Sátoraljaújhely

Fényképes szakmai önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a varga.bernadett@bmhnonprofit.hu emailcímre várjuk.